פסטיבל ג'אז בים האדום 2015

פסטיבל הג'אז בים האדום , אילת

פסטיבל ג'אז בים האדום 2015 יתקיים השנה, כמו בכל שנה ב-29 השנים שחלפו, בסוף חודש אוגוסט בנמל של עיר התיירות הדרומית ביותר של ישראל – הלא היא אילת. שם, לחופי הים האדום, יתקיימו מופעי מוזיקה איכותיים של אמנים מהשורה הראשונה מישראל והעולם.

פסטיבל הים האדום באילת

סוגי המופעים

בפסטיבל הג'אז בים האדום מתקיימים מופעים של מוזיקאי ג'אז בינלאומיים וישראליים, מופעי רוק של טובי הזמרים והלהקות, מופעים של להקות ווקאליות מובילות ועוד. המוזיקה הטובה, בשילוב מזג האוויר המדהים שיש באילת בלילה, האורות הניבטים מכל עבר והחברים שאיתם נוסעים, יוצרים אווירה מיוחדת במינה שהופכת את הבילוי לכזה שרק מילה אחת יכולה להגדיר אותו: מושלם.

מי יופיע השנה?

בפסטיבל ג'אז בים האדום 2015 יופיעו סקסופוניסט העל ג'ו לובאנו, סיריל אמי הצרפתייה, רביעיית רון קרטר, ,Kendric Scott Oracle  שישיית אילן סאלם, טורה רייכל קולקטיב, שלישיית ג'ק דג'ונט עם ראבי קולטריין ומתיו גאריסון, ברי סחרוף במופע מיוחד לפסטיבל, דניאל זמיר מארח את אביתר בנאי, שלישיית ברק מורי מארחת את ענת כהן, שלישיית עומר קליין, בראס א-הוליקס, ההרכב המקסיקני "סונקס", חמישיית עופר לנדסברג, ושלישיית ליילה מקאלה.

Jazz Festival in the Red Sea

קצת היסטוריה

פסטיבל ג'אז בים האדום נוסד בשנת 1987 ב"כובע" של פסטיבל ג'אז בינלאומי בן ארבעה ימים. לפסטיבל שתי "מהדורות" – חורף וקיץ, כשהחורפית מתקיימת בדרך כלל בחודש ינואר, והקיצית – באוגוסט. על מנת שניתן יהיה ליהנות מכל מופעי הג'אז המיוחדים האלה, בחורף הפסטיבל מתקיים באולמות סגורים בבתי מלון שונים בעיר אילת, ובקיץ – בשלושה אולמות הממוקמים תחת כיפת השניים ובבמה פתוחה גדולה אחת. 

הפסטיבל, שמושך אליו קהל רב מהארץ ומהעולם, הוא פסטיבל ציבורי המקבל מימון מעיריית אילת, משרד התרבות והספורט, משרד התיירות, התאחדות מלונות אילת ועמותות מוסדיות נוספות.
 

פסטיבל הג'אז בים האדום

פרטים ומחירים

פסטיבל ג'אז בים האדום – מהדורת הקיץ יתקיים השנה בין התאריכים 26-23 באוגוסט, באולמות הנמצאים תחת כיפת השמיים ועל הבמה הפתוחה בנמל אילת.

ניתן לרכוש כרטיסים לכל המופעים או לחלקם, על פי הפירוט הבא:

  • מסלול פלטינה – כניסה לכל המופעים בפסטיבל כולל מופע הסיום של ברי סחרוף – 1500 ₪.
  • מסלול זהב – כניסה לכל מופעי הפסטיבל ללא מופע הסיום של ברי סחרוף – 1350 ₪.
  • מסלול כסף – כניסה דו יומית למופעי הפסטיבל, לא כולל מופע הסיום של ברי סחרוף (ניתן לבחור ימי הגעה) – 850 ₪.
  • מסלול ארד – כניסה חד יומית לכל מופעי הפסטיבל, לא כולל מופע הסיום של ברי סחרוף – 450 ₪.
  • מסלול צעיר (עד גיל 21) – כניסה לכל מופעי הפסטיבל (לא כולל מופע הסיום של ברי סחרוף והמופע של טורה-רייכל קולקטיב) – 500 ₪.

כמו כן – יש חבילות המציעות דילים בבתי מלון שונים באילת – על פי בחירה. פרטים על הדילים הללו ניתן למצוא גם אצלנו זאפ תיירות

את הרכישה ניתן לבצע דרך אתר הפסטיבל או בטלפון *9080.

הרכישה בתוספת 5 ₪ דמי טיפול לכל כרטיס.

אז אם אתם אוהבים ג'אז ואת אילת, ואם מתחשק לכם לראות מופעים מדהימים של פעם בחיים באווירה מיוחדת במינה – פסטיבל ג'אז בים האדום הוא הבחירה המושלמת עבורכם. קחו חברים, תרמיל והרבה מצב רוח טוב – ואין ספק שתיהנו.


>>להזמנת טיסות לאילת<<      >>להזמנת מלונות באילת<<

תגובות נעולות