שופינג בבריסל - כל מה שרציתם לדעת

כמו כל כרך מודרני המכבד את עצמו, גם בריסל מציעה לחובבי השופינג הבאים בשעריה מבחר גדול של אזורי קניות, מרכזי קניות, קניונים ושווקים.

 

רשימת מרכזי הקניות המובילים בבריסל:

 

מדרחוב Rue Neuve או Nieuwstraat - המדרחוב הארוך מרכז בתוכו את חנויות המותגים הידועים ונחשב למרכז עלייה לרגל של נשים מקומיות ותיירות שיקיות המחפשות פריטי אופנה של רשתות איכותיות ובינלאומיות. ברחוב זה ממוקמים אף שני הקניונים הגדולים: City2 וסניף של רשת בתי הכלבו הבלגית Galeria Inno. חובבי הוופל הבלגי יוכלו ליהנות בזמן השופינג שלהם מגרסאות שונות ורבות של הוופל אשר נמכר במדרחוב.שופינג בבריסל

 

כיכר Grand'Place או Grote Markt (לטובתכם, לא מומלץ לנסות לבטא את זה בדיאלקט הפלמי של בריסל J) - כמו כל כיכר בעיר תיירות שמכבדת את עצמה, אף הכיכר הזו משופעת בחנויות המוכרות מזכרות לתיירים. בין חנויות המזכרות והסובנירים, משובצים בוטיקי השוקולד האיכותיים, אשר בהם, בגלל המחיר, מומלץ לקנות שוקולד יוקרתי רק לעצמכם. למשפחה בבית תוכלו תמיד לקנות טובלרון בדיוטי-פרי או להסתפק בשוקולד מעט פחות איכותי, מהמבחר הגדול שבלגיה ידועה בו.

 

רחוב Rue de Rollebeek - הרחוב הראשי של אזור המארול (Marolles). הוא מאופיין בעיקר בחנויות ברוח צעירה, חנויות המלאות בפריטי וינטג', דוכני מלאכת יד של אומנים מוכשרים ועוד.

 

רחוב Rue Antoine Dansaert - רחוב הבוטיקים, תכשיטים, אקססוריז אופנה, ועוד המון אופנה, בכל סגנון וקו שתרצו.

 

שוק הפשפשים (Marché du Jeu de Balle) - אחד משווקי הפשפשים העשירים שבאירופה. השוק מתחיל את פעילותו בשעות המוקדמות של הבוקר ומסתיים בסביבות הצהריים, לכן, מומלץ להשכים קום, אם רוצים למצוא דברים שווים באמת.

 

שימו לב: כישראלים, אתם יכולים לקנות ולזכות גם בהחזר!

תיירים שאינם אזרחי מדינות האיחוד האירופי זכאים בבלגיה להחזר מס קנייה על כל רכישה (המרוכזת בחשבונית אחת), מעל לסכום של 125.01 יורו. עליכם להציג את דרכונכם בחנות, ולמלא יחד עם המוכר טופס מתאים להחזר המס. דאגו לוודא כי המוכר מילא את הטופס כהלכה ולא השמיט שום פרט. בשדה התעופה הציגו את הדרכון והטפסים ותזכו בהחזר.

 

תגובות נעולות